تهران
بهار شمالی
09120679367
۰۲۱۹۵۰۲۵۰۲۰
info@goldenservers.net
info@goldenservers.netنمایندگی دامنه

نمایندگی دامنه گلدن سرورز :در صورتی که می خواهید دامنه مشتریان خود را بطور مستقیم به ثبت برسانید, دامنه ها را تمدید کنید و یا دامنه ها را از جای دیگری ترانسفر کنید, باید با یکی از شرکت های ارائه دهنده سرویس ثبت دامنه بین المللی (ICANN Domain Registrant) قرارداد داشته باشید. این شرکت ها برای ارائه سرویس نمایندگی دامنه چندین هزار دلار به عنوان ودیعه از شما دریافت می کنند که شاید سرمایه گذاری این مبلغ برای شما چندان مقرون به صرفه نباشد, در این شرایط بهترین راهکار استفاده از خدمات نمایندگی دامنه گلدن سرورز می باشد.
گلدن سرورز با حداقل هزینه یک کنترل پنل اختصاصی نمایندگی ثبت دامنه از بهترین شرکت های ICANN Domain Registrant در اختیار شما قرار می دهد, شما می توانید بطور مستقیم و بدون اینکه نامی از ما برده شود دامنه های خود را ثبت، تمدید و یا ترانسفر و مدیریت کنید.مزایای نمایندگی دامنه گلدن سرورز :


  • هیچگونه نامی از گلدن سرورز برده نخواهد شد و تنها برند و اطلاعات شما در ایمیل ها، صورتحساب ها، لوگوها و … برای مشتریان نمایش داده خواهد شد.
  • نمایندگان ثبت دامنه یک کنترل پنل اختصاصی برای انجام امور مدیریتی دریافت خواهند کرد که می توانند از آنجا به کنترل دامنه ها و مشتریان بپردازند.
  • هزینه های ثبت، تمدید و ترانسفر دامنه بصورت پله ای بر اساس میزان تراکنش کاهش خواهد یافت و هر چه مقدار تراکنش حساب شما بالاتر برود تخفیف بیشتری دریافت خواهید کرد.
  • تمام مبلغی که به عنوان اعتبار به پنل خود اضافه می کنید تا ریال آخر قابل استفاده است و چیزی به عنوان کارمزد یا عناوین مختلف از آن کسر نخواهد شد.
  • شارژ پنل نمایندگی دامنه به روش های مختلف نظیر پرداخت آنلاین از طریق درگاه شاپرک، شارژ از طریق حساب PayPal و یا شارژ از طریق Webmoney انجام میشود.
  • نمایندگان از طریق کنترل پنل اختصاصی خود می توانند کلیه عملیات ثبت، تمدید و ترانسفر دامنه را بصورت آنلاین انجام دهند، موارد فوق بصورت لحظه ای و خودکار اعمال خواهد شد و نیازی به برقراری ارتباط یا اطلاع رسانی به پشتیبانی ما نخواهد داشت.
  • هیچ محدودیتی در تعیین نرخ خدمات قابل ارائه توسط نماینده ثبت دامنه وجود نداشته و نمایندگان می توانند بصورت مستقل روی سرویس های خود نرخ گذاری انجام دهند.