طراحی وب سایت


آیا هدف شما از حضور در دنیای وب و طراحی وب سایت، معرفی برند ، فروش محصولات و خدمات ‏تان است؟
با تکنولوژی، دانش و تجربه گلدن سرورز شما بهترین شانس را برای تحقق اهدافتان خواهید داشت.

 

هدف اصلی اکثر کسب‏ وکارها از طراحی سایت، معرفی و نمایش محصولات و خدماتشان می‏باشد که این ایده‏ زیرکانه و هوشمندانه بخشی از فرآیند برندسازی سازمانی است. حتی وقتی که شما تصور می‏کنید نیازی به طراحی سایت ندارید یا صرفاً بر بازاریابی مستقیم تمرکز دارید، طراحی سایت حرفه‎ ای می‏تواند جوانب بیشتری از ایده‏های بیزینسی شما را پشتیبانی نماید. البته هر وب سایتی مؤثر و کارا نیست؛ متأسفانه برخی از صاحبان کسب‏ وکارها، سعی می‏کنند خودشان یک وب سایت ایجاد نمایند اما در حقیقت یک طراحی سایت بد، حتی از نداشتن وب سایت بدتر است؛ چون علاوه بر زیان مالی، می‏تواند به برند شما نیز آسیب بزند. همچنین یک طراحی سایت خوب نه تنها منجر می‏شود بازدیدکنندگان در سایتتان بمانند، بلکه به مشتری تبدیل شوند.

 

نکات موثر در طراحی سایت

در طراحی سایت که همیشه در دنیای تجارت الکترونیک تاثیر گذار بوده است و زمانی که بهترین طراحی سایت را انجام می دهید بایستی سایت را از منظر کاربران و مخاطبان مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید و آنها را بررسی کنید.سلیقه ها کاربران و مخاطبان باهم متفاوت است. با یک نظرسنجی می توانیم به سلیقه کاربران پی ببریم و همچنین از نظر کاربری و دسترسی سایت فروشگاهی را بررسی کنیم.

هدف از طراحی وب سایت

زمانی یک طراحی سایت موفق خواهد بود که تمام نیازهای کاربران را مرتفع کند. قبل از هرگونه طراحی در ابتدا بایست اطلاعات کافی در مورد نیازهای عمده کاربران و مخاطبان داشته باشیم و در راستای این اطلاعات طراحی سایت خود را شروع کنیم. در مورد آن تحقیقات کاملی نیز داشته باشیم.

نقش ارتباطاتی در طراحی سایت

یکی از فاکتورهای مهم کاربران و مخاطبان استفاده از اینترنت این است که در کوتاهترین زمان به نتیجه دلخواه خود دست یابند. با توجه به این فاکتور خیلی سریع به میزان ارتباط در طراحی سایت را متوجه خواهید شد. برای جلب رضایت و خرسندی کاربران زمانی که وارد سایت شما می شوند محتوای مفید و دسترس داشته باشید. حتی میتوانید چینش محتوای سایت را به صورت عناوین و سرفصل در سایت قرار دهید. از این طریق می توانید کاربران ارتباط بیشتری با سایت داشته باشند.

 

مطمئن باشید امروزه بیشتر کسب و کارها در فضای مجازی باید دیده شوند. در حال حاضر شاید رقبای شما از نبودن شما در فضای مجازی بهترین سود را میبرند. به شما قول میدهیم شما را بصورت حرفه ای در فضای مجازی قرار خواهیم داد.

 

سیستم مدیریت محتوا ، ترجمه عبارت content management system یا CMS است ، که به معنای سیستم نرم افزاری ای است که به کمک آن محتوا مدیریت می شود و به نرم افزارهایی گفته می شود که نظام قابل مدیریتی را در ثبت , بروزرسانی و بازیابی محتوا فراهم می آورند. سیستم مدیریت محتوا تحولی شگرف در زمینه طراحی و مدیریت وب سایت های اینترنتی به شمار می آید. امروزه توقع بینندگان سایت های وب بسیار بالا رفته و دیگر مرور وب سایت هایی با صفحات ثابت و راکد هیجانی در آنها ایجاد نمی کند. امروز کاربران به دنبال سایت هایی می گردند که بتوانند به نوعی در گوشه ای از آن سهمی داشته باشند و ارائه محتوی، مطالب و اطلاعات جدید در هر بار رجوع کاربران به وب سایت ، می تواند آنها را پایبند سایت نماید.

 

گلدن سرورز آماده طراحی انواع وب سایت های سازمانی، شرکتی، خبری، شخصی، فروشگاه اینترنتی و وب سایت نیازمندی به صورت حرفه ای می باشد.
جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید و یا از سیستم تیکتینگ استفاده نمائید.

برخی از نمونه کارها