همکاری در فروش


۵۰ درصد سود گلدن سرورز
برای شما

 

 

به ازای خرید هر یک از محصولات و یا خدمات، 50 درصد از سود گلدن سرورز را پور سانت بگیرید؛ فقط با اشتراک لینک منحصر بفرد خود! بی دغدغه و بدون نیاز به سرمایه گذاری شبانه روز به کسب درآمد بپردازید.

نمایندگی درصدی گلدن سرورز :شما می توانید خیلی سریع، آسان و به صورت رایگان به سود برسید. در پورتال مشتریان گلدن سرورز عضو شوید و لینک منحصر به فرد بازاریابی خود را دریافت نمایید. این لینک را برای دوستان خود ارسال کنید و یا یک بنر تبلیغاتی در وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و لینک منحصر به فرد بازاریابی خود را به آن بنر تبلیغاتی لینک نمایید و یا لینک منحصر بفرد خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. به ازای خرید هر سرویس، 50 درصد از سود گلدن سرورز را پورسانت بگیرید؛ فقط با اشتراک لینک منحصر بفرد خود! نگران نباشید، اگر شخصی از طریق کلیک نمودن روی لینک شما وارد گلدن سرورز شود و حتی در آن زمان نیز از سرویس های ما خریداری نکند، تا 62 روز پس از اولین بازدید با مراجعه مجدد آن شخص به گلدن سرورز و خرید یکی از خدمات و محصولات شما به عنوان همکار ما، از این خرید سود خواهید کرد. پس فرصت را از دست ندهید و هر چه سریعتر لینک خود را گستره جهانی وب پخش کنید.

نمایندگی درصدی گلدن سرورز برای آن دسته از کاربرانی مناسب می باشد که بیش از یک پلان هاست را از شرکت ما خریداری کرده اند و در واقع همکار ما محسوب می گردند.
گلدن سرورز به پاس احترامی که برای همکاران خود قائل می باشد به شما همکاران گرامی در زمینه هاستینگ تخفیف اعطا می نماید.
شایان ذکر است که گلدن سرورز با توجه به مناسبت های خاص پلان های ویژه ای را ارائه می کند که تخفیف درصدی شامل این پلن ها نمی باشد.
پشتیبانی تمامی پلان های هاست درصدی به طور کامل با تیم فنی گلدن سرورز می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید.
مزایای نمایندگی درصدی گلدن سرورز :


  • بدون نیاز به سرمایه گذاری
  • کسب سود از محل فروش هاست
  • شغلی پاره وقت اما با سودی استثنائی
  • ارائه مشاوره رایگان برای افزایش راهکار فروش
  • دارای پنل سفارش و هماهنگی به صورت 24 ساعته
  • افزایش درصد سود با توجه به افزایش میزان فروش
  • بدون نیاز به پرداخت های منظم ماهیانه و یا سـالیانه
  • امکان بازاریابی به صورت آنلاین با ارائه لینک اختصاصی
    و…